Jablonecký trojúhelník 15. 9. 2018

V sobotu 15. 9. 2018 vyrazil výběr našich nejmladších závodníků do Jablonce nad Nisou, kde se na vodní nádrži Mšeno konal 9. ročník Jabloneckého trojúhelníku.

Sestava ve složení Matěj Hovorka, Vojta Takáč, Honza Takáč, Matyáš Mohaupt, Anička Košnarová a Patrik Bárta získala krásných 8 medailí. Závodilo se na trati 2km a netradičních 300m. Tato trať nahradila původní pětistovku, která musela být vzhledem k nízkému stavu vody v nádrži zkrácena. Nejúspěšnějším závodníkem se stal žák Matěj Hovorka se třemi stříbrnými medailemi. Vojta Takáč získal dvě stříbrné a jednu bronzovou. Poprvé si zde spolu vyzkoušeli deblkanoi a rovnou získali cenný kov. Matyáš Mohaupt zaskočil za Haniho Al-Robaie v deblu s Honzou Takáčem a také jejich umístění nebylo vůbec špatné. Anička Košnarová si zde vybrala smůlu snad za celý rok, kdy v obou závodech minikajaků jela na druhém místě pro medaili, ale pokaždé z toho byla pouze koupel ve studené vodě nádrže. Útěchou jí bylo třetí místo v deblkajaku spolu se závodnicí ze Sedlece. Vůbec poprvé si závodění vyzkoušel náš nový benjamínek Patrik Bárta. Doposud absolvoval pouze pár tréninků, přesto se mu podařilo jednoho soupeře předjet. Všem závodníkům k pěkným výsledkům gratulujeme!