Reprezentační testy juniorů 12.6.-14.6.2020

První velké změření sil juniorských reprezentantů proběhlo druhý červnový víkend v Račicích

Sešli se zde nejlepší junioři a dorostenci, aby si ověřili aktuální formu po dlouhé přestávce způsobené pandemií nového koronaviru. Náš oddíl reprezentovali junior Otakar Štursa a dorostenci Tomáš Doktor a Adam Rudolf.

Ota v kategorii C1 na 1000m získal v dopoledním finále 3. místo. Stejné umístění vybojoval i v odpoledním závodě na stejné trati. Na deblu pak na stejné trati přidal další 3. místo. V sobotu pak následovaly závody na 500m. Opět se jely 2 závody. Dopoledne skončil Ota na 4. místě. V odpoledním závodě si spravil chuť dalším 3. místem. Na deblu pak přidal ještě 5. místo. Neděle byla ve znamení sprintů na 200m. Tam si Ota po nepovedeném dopoledním finále dojel pro 7. místo. Odpolední závod na 200m pak korunoval dalším 3. místem.

Dorosteneci Tomáš Doktor a stejně starý Adam Rudolf změřili síly se staršími juniory. A nezůstali pozadu. V zavodě na 1000m v kategorii C1 vybojoval Tomáš dvakrát 4. místo hned za Otou. Adam pak přidal 7. a 8. místo.  V deblu pak oba společně překvapili krásným 2. místem. Na trati 500 metrů obsadil Tomáš 5. a 7. místo. a Adam na stejné trati skončil na 7.a 9. místě.Na deblu opět potvrdili, že jsou sehraný pár a dojeli si s přehledem pro další 2. místo. V neděli ještě přidal Tomáš dvě 4. místa na dvoustovce. Adam si vyjel ještě 8. a 9. místo.

V výborným výsledkům všem třem závodníkům gratulujeme.

Výsledky naleznete ZDE

Napsat komentář