Předvánoční výlet do Prahy 17.12.2016

Nejen sportem je kanoista živ. Proto se všichni členové oddílu spolu s rodiči vydali za předvánoční atmosférou do Prahy.

Ráno se plný autobus dětí a rodičů vydal směr Praha. Cílem bylo tentokrát letiště Václava Havla v Ruzyni. Během dvouhodinové exkurze měli všichni příležitost poznat pracovní zázemí mnoha zajímavých profesí a místa, kam se cestující běžně nedostanou. Po důkladné kontrole bezpečnosti a obsahů kapes,kabelek a dalších příručních zavazadel nasedli všichni účastníci zajezdu do specializovaného autobusu, který je provezl po celém letišti. Uviděli provoz a shon na odbavovacích plochách, seznámili se s dráhovým systémem a dostali se do těsné blízkosti letadel. Z několika desítek metrů sledovali starty a přistání různých typů letadel. V hale určené pro revizi letadel viděli z blízka rozmontované části letadel, včetně obrovských motorů, vrtulí, radarů a jejich dalších součástí.

Po dobrém obědě již následovala v duchu vánočních a adventních tradic procházka Prahou, kde si všichni výletníci dosyta užili vánoční atmosféry.

 

.

Napsat komentář