Pohár Sezemic a Memoriál Venci Pádla Dolejše 8.9.2019

Závěrečný souboj o Labsko – orlický pohár probíhal na domácí vodě v Kuněticích.

Časně ráno, po východu slunce, dopravili naši závodníci své kanoe a kajaky po proudu řeky Labe z Lukovny do Kunětic. Podzimní počasí přilákalo závodníky ze 17 oddílů z celé republiky.

Závodilo se v tradičních ( 200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních disciplínách ( C1 muži pádlující na opačné noze a straně, K1 ženy couvající do cíle, K2 mix, C2 mix, K2 rodinné). Zároveň se letos konal již 5. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu.

Náš oddíl reprezentovali všichni členové včetně bývalých závodníků. A závodilo se opravdu o hodnotné ceny. Kromě zisku medailí a drobných cen pro jednotlivé medailisty se bojovalo o několik pohárů a hlavně o konečné pořadí v Labsko – orlickém poháru.

Na domácí vodě si vyzkoušel i závodní atmosféru máš nový kajakář Matěj Štěpánek, který si ve své kategorii dojel pro krásné 9. místo.

Naši závodníci vyhráli  Pohár Sezemic. Za velký úspěch lze považovat 3. místo v Labsko – orlickém poháru. Odměněni byli i nejmladší závodníci. Pohár Nejmladší kajakář si domů odvezl domácí Viktor Mohaupt.

 

Výsledky ZDE

 

Napsat komentář