Pohár Sezemic a Memoriál Venci Pádla Dolejše 6.9.2015

Závěrečný souboj o Labsko – orlický pohár probíhal na domácí vodě v Kuněticích.

Časně ráno, po východu slunce, dopravili naši závodníci své kanoe a kajaky po proudu řeky Labe z Lukovny do Kunětic. I přes nepřízeň počasí se boje o Sezemický a Labsko – orlický pohár zúčastnili zástupci z 21 oddílů.

Závodilo se v tradičních ( 200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních ( K2 mix, C2 mix, K2 rodinné, C1 muži pádlující na opačné noze a straně) disciplínách. Zároveň se letos konal 1. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu.

Náš oddíl reprezentovali všichni členové včetně bývalých závodníků. A závodilo se opravdu o hodnotné ceny. Kromě zisku medajlí a drobných cen pro jednotlivé medajlisty se bojovalo o Pohár Sezemic a dále o konečné pořadí v  Labsko – orlickém poháru. Naši závodníci vybojovali celkem 34 medajlí ( 16 zlatých, 8 stříbrných a 10 bronzových) a získali prvenství v Poháru Sezemic. Za obrovský úspěch lze považovat konečné 2.místo v Labsko – orlickém poháru.

Děkujeme všem závodníkům za úsilí v boji o Pohár Sezemic. Zároveň děkujeme všem sponzorům za finanční pomoc a věcné dary.

Kompletní výsledky ZDE

Fotky ve fotogalerii nebo ZDE

Napsat komentář