Pohár Sezemic a Memoriál Venci Pádla Dolejše 5. 9. 2020, Černožický kilometr 6. 9. 2020

V sobotu 5.9. 2020 proběhl XXIII. Pohár Sezemic. Pěkné počasí přilákalo závodníky z 18 oddílů z celé republiky.

Závodilo se v tradičních (200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních disciplínách (K2 mix, C2 mix, K2 sourozenci, C2 sourozenci). Zároveň se letos konal již 6. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu.

Náš oddíl reprezentovali nejen aktivní členové, ale na závodní kariéru si zavzpomínalo i několik bývalých členů. Celkem se podařilo získat neuvěřitelných 37 medailí (13 zlatých, 7 stříbrných, 17 bronzových) a zároveň obsadit první místo v pořadí oddílů.

Zlaté medaile vybojovali Anička Košnarová, Eliška Seidlerová, Adam Rudolf, Vítek Krejčí, Ota Štursa a také dvojice Martin Mohaupt, zvaný Špek  s Jaroslavem Suchým, kteří přestože svoji závodní kariéru ukončili již před mnoha lety zajeli famózní závod na deblu a nechali za sebou o mnoho let mladší závodníky.

Pro stříbro si dopádlovali: Matěj Hovorka, Adam Rudolf, Ota Štursa, Michal Hovorka, Viktor Mohaupt, Sonia Rudolfová, Martin Dumek

Bronz získali: Adam Košnar, Adam Hrádek, Vojta Takáč, Oliver Škorjanc, Hani Al-Robai, Matyáš Mohaupt, Martin Dumek, Sonia Rudolfová, Eliška Seidlerová, Matyáš Krejčí, Eliška Dvořáková, Sabina Doktorová, Martin Mohaupt, Karolína Bláhová.

Druhý den se konal již 48. ročník Černožického kilometru. Závody probíhaly na tratích 200m a 500m. Mladší závodníci soupeřili také na trati dlouhé 2000m. Celkově se nám i tentokrát velice dařilo. Kromě velkého množství medailí a hodnotných cen jsme vybojovali 7. místo v pořadí oddílů.

Napsat komentář