Pohár Sezemic a Memoriál Venci Pádla Dolejše 3.9.2016

Seriál Labsko – orlického poháru pokračoval na domácí vodě v Kuněticích.

Časně ráno, po východu slunce, dopravili naši závodníci své kanoe a kajaky po proudu řeky Labe z Lukovny do Kunětic. Krásné počasí přilákalo zástupce z 18-ti oddílů a spoustu fandících příznivců vodních sportů.

Závodilo se v tradičních ( 200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních disciplínách. ( K2 mix, C2 mix, K2 sourozenci, C2 sourozenci, C1 muži pádlující na opačné noze a straně). Zároveň se letos konal již 2. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu. Nechyběla ani autogramiáda letošního madailisty z olympiády v Riu Daniela Havla.

Náš oddíl reprezentovali všichni členové včetně bývalých závodníků. A závodilo se opravdu o hodnotné ceny. Kromě zisku medailí a drobných cen pro jednotlivé medailisty se bojovalo o Pohár Sezemic a dále o body do Labsko – orlického poháru. Naši závodníci vybojovali celkem 28 medailí ( 9 zlatých, 14 stříbrných a 5 bronzových) a získali prvenství v Poháru Sezemic. Vysokým bodovým ziskem si upevnili před nedělním posledním závodem v Černožicích průběžné 2.místo v Labsko-orlickém poháru.

Děkujeme všem závodníkům za úsilí v boji o Pohár Sezemic. Zároveň děkujeme všem sponzorům za finanční pomoc a věcné dary.

Kompletní výsledky ZDE

 

Napsat komentář