Pohár Sezemic 3. 9. 2022 a Černožický kilometr 4. 9. 2022

První zářijový víkend proběhl v tradičním Černožicko – Kunětickém duchu.
V sobotu se na domácí vodě v Kuněticích konal XXV. Pohár Sezemic. Pěkné počasí přilákalo závodníky z 25 oddílů z celé republiky.

Závodilo se v tradičních (200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních disciplínách (K2 mix, K2 rodinné, C2 mix a rodinné). Zároveň se letos konal již 8. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, bývalého trenéra, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu. Náš oddíl reprezentovali nejen aktivní členové, ale na závodní kariéru si zavzpomínalo i několik bývalých členů. Celkem se podařilo získat neuvěřitelných 33 medailí (8 zlatých, 14 stříbrných, 11 bronzových) a zároveň obsadit druhé místo v pořadí oddílů.

Zlaté medaile vybojovali Vítek Krejčí, Matěj Suchý, Martin Mohaupt, Vojta Burda, Adam Hrádek, Hani Al- Robai

Pro stříbro si dopádlovali: Matyáš Krejčí, Sabina Doktorová, Vítek Krejčí, Viktor Mohaupt, Matěj Suchý, Martin Mohaupt, Vojta Burda, Adam Hrádek, Hani Al-Robai, Eliška Dvořáková

Bronz získali: Matyáš Krejčí, Marek Půlpán, Michal Hovorka, Jakub Pavlis, Hani A-Robai, Matyáš Mohaupt, Honzík Moravec

Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům a těšíme se na shledanou za rok!

V neděli 4.9. se pak konal již 50. ročník Černožického kilometru. Závody probíhaly na tratích 200m, 500m a 1000m. Mladší závodníci soupeřili také na trati dlouhé 2000m. Celkově se nám i s výrazně menší výpravou závodníků dařilo – vybojovali jsme 2 zlaté, 5 stříbrných a 5 bronzových medailí.

Závody v Černožicích završily souboj o Labsko – Orlický pohár, ve kterém jsme letos získali pěkné 4. místo.

Napsat komentář