Mezinárodní mistrovství Moravy – Ostrožská Nová Ves 19.8. – 20.8.2017

Předposlední srpnový víkend zavítali naši závodníci do Ostrožské Nové Vsi na Mezinárodní mistrovství Moravy – Slováckou pětistovku

Den před začátkem závodů byl oslavou 60. výročí založení kanoistiky v Ostrožské Nové Vsi, kde se sešli pamětníci kanoistických začátků, bývalí reprezentanti, současní závodníci a členové oddílu ONV včetně známých osobností v čele s Martinem Doktorem.

Druhý den již odstartovalo Mezinárodní Mistrovství Moravy, které probíhalo tradičně na vodní nádrži Kunovské tabuli. Sešli se zde kromě českých a moravských vyznavačů kanoistiky také výpravy ze Slovinska, Lotyšska, Polska, Rakouska, Slovenska, Francie, Gruzie a Bulharska.

V sobotu se závodilo na trati 500m, neděle byla ve znamení sprintu na 200m.

Náš oddíl tentokrát reprezentoval širší výběr závodníků. A nikdo neodjel bez cenného kovu.

Mezinárními mistry Moravy a zlatou medaili získali: Tereza Bláhová, Sabina Doktorová, Karolína Bláhová, Eliška Dvořáková, Sonia Rudolfová, Eliška Seidlerová, Adam Košnar a Adam Hrádek.

Stříbrné medaile si domů odvezli: Sabina Doktorová, Karolína Bláhová, Martin Dumek, Sonia Rudolfová, Vojtěch Burda, Michal Hovorka a Adam Rudolf.

Bronz vybojovali: Tereza Bláhová, Sabina Doktorová, Klára Kvasilová, Sonia Rudolfová, Eliška Seidlerová, Vojtěch Burda, Michal Hovorka, Jakub Dvořák, Otakar Štursa, Adam Košnar, Adam Rudolf a Martin Dumek.

V obrovské mezinárodní konkurenci se nám podařilo vybojovat celkem 38 cenných kovů, a to 12 zlatých, 8 stříbrných a 18 bronzových medailí. V celkovém bodování všech 29 oddílů jsme získali výborné 5.místo.

Výsledky ZDE

Napsat komentář