Memoriál Bóži Karlíka 10.9.2016 Častoboř

Šestice kajákářek reprezentovala náš oddíl na Slapské přehradě ve středisku Častoboř

Dívčí část našeho oddílu ve složení Tereza Bláhová, Klára Kvasilová, Kateřina Brettová, Karolína Bláhová, Simona Androva a Lucie Škývarová vyrazila v pátek směr Slapy, aby se zúčastnila tradičního memoriálu Bóži Karlíka. Podmínky byly ideální. Teplé letní počasí, výborné zázemí s občerstvením, ubytování v chatkách. Nechybělo ani příjemné koupání v přehradě. Jediným nedostatkem byly obrovské vlny způsobené neustálým projížděním rekreačních motorových člunů a skútrů, které často zmařily nadějně rozjeté závody. Naše děvčata získala několik medailí i hodnotné ceny. Kromě tradičních závodů na 200m, 2000m,resp. 5000m se zúčastnila také populárních závodů K2 mix, K2 sourozenci a Lachtan cupu ( závod na kajacích bez pádel). Zpestřením na závěr memoriálu byl závod pramic. K našim děvčatům se připojila kanoistka Sonia Rudolfová a Martin Dumek a s jejch velkým přispěním se jim podařilo vyhrát semifinále. Ve finále bohužel doplatili na to, že měli na rozdíl od ostatních posádek o 2 závodníky méně a naše posádka skončila těsně na 4.místě.