Kadaňský kilometr a Memoriál Karla Leštiny v Kadani

Poslední víkend před prázdninovým soustředěním byl ve znamení závodů v Kadani.

V sobotu 21.6.2014 se konal 43.ročník Kadaňského kilometru.V malebném povodí řeky Ohře získávali cenné kovy naši kanoisté a kajakářky z kategorií benjamínků, žáků a dorostenek, a to na tratích 500m a 1000m. V tomto závodě šlo zároveň o získání poháru Maxipsa Fíka. Jednalo se o součet bodů v celodenním závodění benjamínků a žáků. Pohár se nám podařilo vybojovat. Zároveň jsme v sobotním programu získali celkem 26 medajlí, a to 10 zlatých, 8 stříbrných a 8 bronzových.

V neděli následoval Memoriál Karla Leštiny. Tentokrát se závodilo na tratích 2000m ( benjamínci) a 3000m (žáci a dorostenky). Také v nedělním závodě nezůstali naši závodníci pozadu. Vybojovali celkem 12 medailí (4 zlaté,3 stříbrné a 5 bronzových).

V celkovém součtu víkendového závodění jsme byli velice úspěšní,a to celkovým ziskem 38 medajlí a zároveň vybojováním výše zmíněného poháru. Ten se bude krásně vyjímat mezi dalšími poháry v naší klubovně. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci klubu.