Kadaňský kilometr 18.6.-19.6.2016

Předposlední víkend před prázdninovým soustředěním byl ve znamení závodů v Kadani.

V sobotu 18.6.2016 se konal 45.ročník Kadaňského kilometru.V malebném povodí řeky Ohře pod unikátní stolovou horou závodili naši kanoisté a kajakářky, a to na tratích 500m a 1000m. V tomto závodě zároveň bojovali žačky a benjamínci o pohár Maxipsa Fíka, kde získali za celkové 3.místo pohár v barvě bronzu.

Po úspěšném sobotním programu následovala prohlídka kulturních a historických památek města Kadaně. Nechybělo ani malé občerstvení na Mírovém náměstí.

DSCF7184

V neděli následoval memoriál Karla Leštiny, jehož součástí je i memoriál Ondry Březiny. Tentokrát se závodilo na tratích 3000m. Také v nedělním závodě nezůstali naši závodníci pozadu a stejně jako v sobotním programu získali velké množství medailí.