Černožický kilometr 4. 9. 2021 a Pohár Sezemic 5. 9. 2021

První zářijový víkend proběhl v tradičním Černožicko – Kunětickém duchu.
V sobotu se konal již 49. ročník Černožického kilometru. Závody probíhaly na tratích 200m, 500m a 1000m. Mladší závodníci soupeřili také na trati dlouhé 2000m. Celkově se nám i tentokrát velice dařilo. Závodníkům se podařilo vybojovat 6 zlatých, 3 stříbrné a 9 bronzových medailí a celkové 9. místo v pořádí oddílů.

V neděli pak na domácí vodě v Kuněticích proběhl XXIV. Pohár Sezemic. Pěkné počasí přilákalo závodníky z 18 oddílů z celé republiky.

Závodilo se v tradičních (200m, 500m, 2000m a 5000m) i netradičních disciplínách (K2 mix, C2 mix, K2 rodinné, C2 rodinné). Zároveň se letos konal již 7. ročník memoriálu Venci Pádla Dolejše, bývalého trenéra, který se nesmazatelně zapsal do historie našeho klubu. Náš oddíl reprezentovali nejen aktivní členové, ale na závodní kariéru si zavzpomínalo i několik bývalých členů. Jako každý rok náš klub zcela ovládl kategorii C1 muži, kde závodilo 8 současných i bývalých závodníků Prosportu. Celkem se podařilo získat neuvěřitelných 28 medailí (10 zlatých, 11 stříbrných, 7 bronzových) a zároveň obsadit druhé místo v pořadí oddílů.

Zlaté medaile vybojovali Elvy Seidlerová, Matyáš Krejčí, Matyáš Mohaupt, Viktor Mohaupt, Vojta Burda a Tomáš Doktor

Pro stříbro si dopádlovali: Sonia Rudolfová, Adam Hrádek, Jakub Pavlis, Vítek Krejčí, Tomáš Doktor, Eliška Dvořáková, Viktor Mohaupt, Matyáš Mohaupt, Ota Štursa, a Martin Dumek

Bronz získali: Eliška Dvořáková, Hani Al – Robai, Anička Košnarová, Ota Štursa, Matyáš Mohaupt a Jarda Suchý

Dále náš klub reprezentovali: Jakub Dvořák, Honza Takáč, Vojta Takáč, Michal Hovorka, Matěj Hovorka, Martin Mohaupt a Matěj Suchý

Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům a těšíme se na shledanou za rok!

https://poharsezemic.cz/program/

https://poharsezemic.cz/vysledky/

Napsat komentář